PRODUKTY
DODÁVATELIA

LIVE streaming SET 3 konferenčný

Zostava produktov pre live videokonferencie. Táto zostava je postavená na troch VALUE HD V71-S GY PTZ kamerách, video mixážnom pulte AV Matrix PVS0615 a enkóderi Kiloview E2.

Objednať môžte TU

Konferenčný stream

 

Zostava obsahuje:

• 3ks VALUE HD V71-S

• 1ks AV Matrix PVS0615

• 1ks Kiloview E2

 

Zostava produktov pre live videokonferencie. Táto zostava je postavená na troch VALUE HD V71-S GY PTZ kamerách, video mixážnom pulte AV Matrix PVS0615 a enkóderi Kiloview E2. Zariadenia medzi sebou komunikujú cez SDI rozhranie, ktoré zabezpečuje minimálne oneskorenie obrazu, vďaka tomu je možné v reálnom čase výsledný zostrih premietať cez projektor alebo video stenu.

 

Trio VALUE HD V71-S GY PTZ kamier s 12-násobným optickým zoomom zaznamenáva FullHD video, ktoré sa cez SDI rozhranie prenáša do video pultu AV Matrix, ktorý umožnuje prepínanie videa, prechody, audio mixing a zázam MP4 videa na SD kartu pri dátovom toku až 40Mbit/s.

 

 AV Matrix má integrovaný 15,6“ LCD monitor (rozmerovo podobný bežnému laptopu), vďaka svojím kompaktným rozmerom je ideálny na mobilné live prenosy.

 

Streamovanie výsledného videa zaisťuje externý enkóder Kiloview E2, ten podporuje všetky bežné streamovacie protokoly vrátane RTMP, ktorý je používaný službami Youtube, Facebook, Twitch atď.