PRODUKTY
DODÁVATELIA

LIVE streaming SET 2 flexibilný

Reportážna zostava pre živé prenosy z vonkajšieho alebo aj vnútorného prostredia. Umožňuje veľmi rýchle živé prenosy odkiaľkoľvek, jedinou požiadavkou je iba kvalitné a spoľahlivé pripojenie na internet.

Objednať môžte TU

Report a Office stream

Zostava obsahuje:

• 1ks JVC GY-HM250 ( môže byť dodávaný aj s JVC KY-PZ100 za príplatok )

• 1ks 1ks RODE Filmmaker Kit

• 1ks USB Wifi/LTE modul

 

Reportážna zostava pre živé prenosy z vonkajšieho alebo aj vnútorného prostredia. Umožňuje veľmi rýchle živé prenosy odkiaľkoľvek, jedinou požiadavkou je iba kvalitné a spoľahlivé pripojenie na internet. Táto zostava je vďaka svojej váhe menšej ako 3kg veľmi kompaktná.

 

Základom setu je profesionálna handheld kamera JVC GY-HM250 alebo PTZ kamera JVC KY-PZ100. Pripojenie na internet zabezpečuje externý USB WIFI či LTE modul. Kvalitný záznam zvuku zabezpečuje bezdrôtový mikrofón RODE Filmmaker kit.

 

JVC GY-HM250E:

Táto všestranná profesionálna kamera poskytuje ohromujúce 4K Ultra HD video, možnosť streamovať Full HD live prenos priamo na web, a možnosť pridať si vlastnú užívateľskú integrovanú grafiku pre váš Live prenos aj bez externých grafických zariadení. Kamera má zabudovaný objektív s 12x optickým zoomom, ktorý využíva novú technológiu tele-makro zaostrovania, vstavaný 4K CMOS senzor, ktorý zaznamenáva videá priamo na SDHC/SDXC pamäťové karty.

 

Základné vlastnosti:

 1/2.3-palcový CMOS obrazový senzor s 12.4M pixelmi

 vysokokvalitný zabudovaný objektív 12x F1.2 - 3.5 (35mm ekvivatelnt: 29.6 - 355mm)

 4K Ultra HD náhrávanie

 pokročilý JVC streaming procesor, kompatibilný s USTREAM, Zixi a Wowza Streaming Engine

 možnosť kameru diaľkovo ovládať a monitorovať funkcie kamery cez IP

 

JVC KY-PZ100:

PTZ kamera ( PAN-TILT-ZOOM - robotická otočná kamera). Táto kamera je vybavená JVC unikátnou IP komunikáciou poskytujúcou pripojenie k sieti cez WiFi, 4G LTE, alebo priame pripojenie k sieti LAN. Je navrhnutá na použitie ako samostatne stojaca alebo ako časť kamerového systému. Okrem svojich 3G-SDI a HDMI výstupov spoľahlivo zvláda aj streamovanie 1080i/60, 1080p, 720p, 540p a 270p videa vrátane L+R audio - to všetko s minimálnym oneskorením a korekciou výpadku packetov. Ovládanie kamery je možné cez webový prehliadač alebo cez aplikáciu v tablete, prípadne z rôznych vzdialených jednotiek s použitím štandardného protokolu. Kamera má možnosť nahrávania, HD záznam rýchlosťou 50 Mbps na micro SDHC / SDXC karty s možnosťou uploadovania nahraných súborov na externý server. Zapojte WiFi adaptér alebo LTE modem, a budete mať vysoko kvalitnú robotickú kameru, ktorú možno umiestniť prakticky kdekoľvek.

 

Základné vlastnosti:

 1/2.8-palcový CMOS senzor (2.2 million pixelov)

 30x zoom (4.3-129mm, f/1.6~4.7)

 Robotická otáčavá, nakláňajúca a približujúca

 Full HD 1080p, 1080i, 720p video

 USB port pripojenie pre WiFi alebo 4G LTE adaptér

 Micro SDHC/SDXC nahrávanie

• Ďialkové ovládanie cez RS-232C / RS-422, alebo cez IP ovládač

• Zapamätá si viac ako 100 prednastavených funkcií a polôh