PRODUKTY
DODÁVATELIA

Multiviewre GeFei

Predstavujeme Vám multiviewer display systémy od spoločnosti GeFei pre monitoring videosignálu z viacerých zdrojov na veľkoplošnej obrazovke, možnosť zobrazovať 4, 16 a viac HD/SD-SDI vstupov naraz, viac v článku.

 

Spoločnosť GeFei je popredným výrobcom profesionálnej techniky, je dôkazom, že označenie "Made in China" môže znamenať aj profesionálny, kvalitný a cenovo dostupný produkt. Naša spoločnosť AVsystems je distribútorom pre SR.

 

Pre menšie aplikácie je tu riešenie s modelom GeFei MIO MVS-4HD. Model MIO MVS-4HD je multiviewer display systém s možnosťou zobrazovať 4x HD/SD-SDI vstupy na veľkoplošnej obrazovke, s výstupom DVI/HMDI alebo SDI, audio monitoringom, dynamickým UMD a tally a vstavaným WEB serverom pre set-up.

 

Popis MIO MVS-4HD

 

MIO MVS-4HD je kvalitné, profesionálne a cenovo dostupné riešenie multiviewer systému. Zabudované 4x HD/SD vstupy s automatickou detekciou vstupného zdroja, 1 DVI/HDMI (až do 1920x1080) výstup s duplicitným HDSDI výstupom. GeFei MIO MVS-4HD malý multiviewer systém s bohatými možnosťami ako real time audio/video monitoring, dynamické UMD a tally, UV meter, vlastný popis zobrazovaného kanálu ( kamera 1 , player 1 ). Zabudovaný WEB server poskytuje jednoduchú kontrolu a podporu SMNP a TSL protokolu, možnosť ľubovolne nastavovať veľkosť jednotlivých okien a ich umiestnenie, doplnenie vlastného loga a dátumu a času na obrazový výstup, multiviewer možno zapájať kaskádovito - čím získame viac vstupov pre monitoring. MIO MVS-4HD je perfektné riešnie pre monitorovacie systémy, videoréžie a iné audio/video aplikácie, kde je potrebné monitorovať video/audio signál.

 

 

Ďalším riešením pre náročnejšie aplikácie je dvojica modelov GeFei MVS-X-D a GeFei VIO MVS-8HD. Model MVS-X-D je modulárny multiviewer display systém pre monitorovanie až 16 vstupov HD/SD SDI, HDMI alebo kompozitného videa. Obsahje 2 nezávislé video výstupné moduly s vlastnou konfiguráciou, možnosť zmeny vstupných modulov, audio/video monitoringom, tally a WEB serverom. Model GeFei VIO MVS-8HD disponuje iba jedným výstupným modulom a 8x HD/SD-SDI vstupmi.

 

Popis modelu GeFei MVS-X-D

 

MVS-X-D je profesionálny modulárny video multiviewer systém, vybavený dvoma výstupnými kartami a 4 vstupnými kartami, ktoré môžu spolu poskytovať až 16 vstupov. Dva výstupy zdieľajú medzi sebou navzájom všetky zdroje signálu a každý výstup môže zobraziť ľubovolný vstup s vlastnou konfiguráciou umiestnenia jednotlivých okien. Každá výstupná karta má HDMI a duálny HDSDI výstup. HDMI podporuje rozlíšenie až do 1920x1080p, HDSDI podporuje až 1080/60p.
MVS-X-D podporuje štyri druhy vstupných kariet: SD karta s 4x SD vstupmi (automatické rozpoznávanie CVBS alebo SDI), HD karta s 4x HD vstupmi (automatické rozpoznávanie HD(1.5G)/SD/CVBs), 3G HD karta s 4x 3GHD vstupmi s automatickým rozpoznávaním HD(3G)/SD a HDMI karta s 4x HDMI vstupmi. Podľa požiadavky tak možno vytvoriť systém v 1U rackovej pozícii pre 4,8,12 alebo 16 rôznych obrazových vstupov. MVS séria je multiviewer systém, ktorý poskytuje bohaté funkcie a vysokú kvalitu, multi formátové vstupy, flexibilné a prispôsobiteľné funkcie, panel diaľkového ovládania, audio monitoring, waveform displej, monitorovanie v reálnom čase a zvukové chybové hlásenia, dynamické UMD a tally podpora.
MVS-X-D nájde široké využitie v štúdiu, obrazovej réžii, kontrolných miestnostiach, v produkčných a strihových štúdiach, mobilných strižniach a pod. Najflexibilnejšia a na funkcie bohatá platforma je ideálna pre veľa aplikácii, kde je požadovaný kvalitný video/audio monitoring a zobrazovanie signálu.

 

Popis modelu GeFei VIO MVS-8HD

 

VIO MVS-8HD je profesionálny 1U video multiviewer systém . VIO MVS-8HD má vstavaných 8 vstupov HD/SD/CVBS a 1 výstup DVI/HDMI/VGA (až do 1920x1080) s 1 duplicitným HDSDI výstupom. VIO MVS-8HD je multiview displej systém s bohatými funkciami, audio/video monitoring v reálnom čase, dynamické UMD & tally, UV meter, redundantný napájací zdroj,. Zabudovaný WEB server poskytuje ľahkú kontrolu a podporu SMNP a TSL protokolu.
VIO MVS-8HDje perfektné riešenie pre video/audio monitoring signálu s výborným pomerom cena/výkon pre broadcast a profesionálne AV aplikácie.