PRODUKTY
DODÁVATELIA
Vaddio CCU set

V ponuke nové HD PTZ kamery Vaddio

Do ponuky sme zaradili nové HD PanTiltZoom kamery Vaddio spolu s CCU jednotkami a ovládacími konzolami, podrobnejšie info v článku.

V ponuke pribudli nové HD PTZ kamery od firmy Vaddio. PTZ kamery od firmy Vaddio su robotické, motorizované, diaľkovoovládateľné kamery s broadcast kvalitou obrazu - výstup v HD rozlíšení, HD/SD SDI výstup. S produktami od firmy Vaddio je možné zostaviť kompletný video reťazec pozostávajúci z kamery, kamerovej jednotky, CCU jednotky, strihovej konzoly až po výstup a náhľad na monitore. HD PTZ kamery je možné pomocou CCU jednotiek diaľkovo ovládať až na vzdialenosť 150m.

 

Predstavujeme Vám niektoré zaujímavé produkty z našej ponuky

 

WallVIEW HD-20 SDI SET

Základom systému je kamera Vaddio ClearVIEW HD-18 s objektívom s 20x Optickým hyperzoomom, 1/3" high-speed CMOS obrazovým  čipom a rozlíšením 3.27 Megapixelov , doplnená o kamerovú jednotku Quick-Connect CCU HD-20, ktorá je vybavená RS-232 rozhraniami pre prenos videovýstupu, napájania a ovládanie kamery na vzdialenosť až 150 m, zabudovaný je aj HD/SD SDI výstup, DVI/HDMI výstup a súčasne analóg komponent video (YPbPr) výstup. Systém je vhodný pre viacnásobný monitoring alebo snímanie obrazu s možnosťou diaľkového ovládania a riadenia kamery z réžie alebo kontrolnej miestnosti. Viac informácii TU.

 

ClearVIEW HD-19

Robotická PTZ HD kamera s 19x optickým zoomom, osadený vysokorýchlostný 1/3" čip Exmor CMOS 1,3 Megapixel, produkuje živé a verné farebné podanie. DSP funkcie umožňujú operátorovi kamery dodávať extrémne ostrý detailný obraz s vysokým rozlíšením. Vysoký odstup signál-šum, vysoká snímkovacia frekvencia, citlivý senzor min. osvetlenie 0,7 LUX a verný obraz v detailoch, výkonný otočný mechanizmus s jemným krokovaním zaisťuje ľahké a presné vertikálne a horizontálne polohovanie kamery - to všetko poskytuje kamera Vaddio HD-19. Kamera vhodná pre celú radu video aplikácii s požiadavkou na kompletné diaľkové ovládanie operátorom z réžie. Viac informácii TU.

 

Vaddio ProductionVIEW HD-SDI MV

Multi-kamerový kontroler ProductionVIEW HD-SDI je určený pre živé TV relácie alebo koncertné show apod. , je veľmi intuitívny pre ovládanie, ľahké aj pre nováčika. ProductionVIEW HD spája v jednom boxe funkcie ovládača PTZ kamier a multi-formátového HD/SD live strihu s real-time grafikou a efektami. Viac informácii TU.