PRODUKTY
DODÁVATELIA

Výpredaj DEMO skladu

V spolupráci s JVC sme vám pripravili možnosť zakúpiť si kvalitnú profesionálnu techniku so zaujímavou zľavou, ide o techniku používanú na výstavách, poskytnutá štandardná záruka.

Urobte si vlastné "živé vysielanie", potrebujete ku tomu len kameru JVC.

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej akcie, prednášky, školenia, spoločenskej akcie.. ? S kamerami JVC je to teraz úplne jednoduché....

Vytvorte si vlastný TV kanál na internete, vlastná grafika a logo, rýchlo a jednoducho..

Chcete si vytvoriť vlastný TV kanál ? Máte záujem robiť LIVE prenosy z vašej konferencie, prednášky, zastupiteľstva, športového podujatia či inej spoločenskej akcie na vlastnom TV kanáli ?

Novinka od IDX ! CW-1

IDX CW-1 - HD/SD audio/video bezdrôtový prenosový systém pre HD/SD kamery s HDMI výstupom, oneskorenie do 1ms, dosah 100m pri priamej viditeľnosti, ľahké a kompaktné prevedenie.

BBC nakúpilo 500 kusov JVC GY-HM650

Svetoznáma spoločnosť BBC vybavila svoje spravodajské tímy kamerami JVC GY-HM650E, potvrdzuje sa tým, že JVC Professional je tou správnou voľbou - vynikajúcou kamerou aj pre spravodajstvo.

SR-HD2500 Blu-Ray Rekordér v akcii

SR-HD2500 Blu-Ray/DVD/HDD rekordér za špeciálnu cenu.

NOVINKA ! JVC GY-HM650E

GY-HM650E - profesionálna handheld kamera, vstavaný Fujinon objektív s 23x zoom, 3x 1/3" FullHD CMOS senzory s extrémne vysokou citlivosťou - F12/2000 lx, GPS, WiFi, záznam MXF, dual codec, skvelá kamera novej generácie.

V ponuke nové HD PTZ kamery Vaddio

Do ponuky sme zaradili nové HD PanTiltZoom kamery Vaddio spolu s CCU jednotkami a ovládacími konzolami, podrobnejšie info v článku.

Kamery JVC GY-HM150E v "TAXÍKU" Slovenskej televízie

Vo vedomostnej súťaži RTVS "TAXÍK" sme použili na snímanie päť kamier JVC GY-HM150E, veľa možností na rozmiestnenie kvôli malej veľkosti, diaľkové ovládanie záznamu všetkých kamier súčasne, perfektný obraz.

Porovnávacia tabuľka monitorov JVC

Ak uvažujete o nákupe profesionálneho monitora, pozrite si porovnávaciu tabuľku technických parametrov, pomôže vám to správne sa rozhodnúť.

Ako si správne vybrať mikrofón RØDE

Vyskúšajte si ktorý mikrofón RØDE sa vám najviac hodí, umožní vám to špeciálna aplikácia RØDE Soundbooth.

Studio KIT GY-HM150E

Na vytvorenie malého štúdia nepotrebujete veľké investície, s kamerami GY-HM150E je to jednoduché.

Multiviewre GeFei

Predstavujeme Vám multiviewer display systémy od spoločnosti GeFei pre monitoring videosignálu z viacerých zdrojov na veľkoplošnej obrazovke, možnosť zobrazovať 4, 16 a viac HD/SD-SDI vstupov naraz, viac v článku.