PRODUKTY
DODÁVATELIA

Urobte si vlastné "živé vysielanie", potrebujete ku tomu len kameru JVC.

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej akcie, prednášky, školenia, spoločenskej akcie.. ? S kamerami JVC je to teraz úplne jednoduché....

Ako urobiť LIVE prenos ? 

Máte záujem urobiť LIVE prenos pripravovanej udalosti, školenia, prednášky, spoločenskej akcie, zasadnutia obecného zastupiteľstva, svadby, promócie alebo len tak ukázať niečo pekné svojim priateľom a to v priamom prenose ? Teraz je to úplne jednoduché, poradíme vám ako na to.

 

S technológiou JVC to zvládnete ľahko, rýchlo a lacno. Poskytneme vám hardware - kameru JVC + USB modem, technickú podporu.

 

V našej ponuke máme kamery JVC GY-HM250E, GY-HM660E, KY-PZ100, GY-HC900R, ktoré majú zabudovaný enkóder na streamovanie - LIVE prenos, stačí ku kamere pripojiť internet prostredníctvom LAN siete alebo USB modem (  USB kľúč ) s dátovou SIM kartou, stlačiť tlačidlo "livestreaming" a váš obraz môžete naživo vysielať do celého sveta prostredníctvom internetovej web stránky,  prípadne Youtube, Ustream...Vysielať môžete prakticky z akéhokoľvek miesta kde máte pokrytie signálom 4G/3G od vášho mibilného operátora prípadne pevné pripojenie do LAN siete.

 

 

Na LIVE prenos potrebujete urobiť len tri nasledujúce kroky:

 

1. Vyberte si niektorú z uvedených kamier:

         

GY-HM250E v cene 1870€                            GY-HM660E v cene  2890€                          KY-PZ100 v  cene 2790€

uvedené ceny sú bez DPH,

 

v MENU kamery nastavte pripojenie na internet a nastavte,  kde sa LIVE prenos z kamery bude "posielať" -  Youtube, USTREAM, Facebook, web server. Nastavenie urobíte len jeden krát, do pamäte máte možnosť uložiť si 4 rôzne pripojenia - LAN alebo iný mobilný operátor.

 

2. Zabezpečte si "mobilný internet" u niektorého operátora, alebo pevné pripojenie po LAN sieti.

 

Ak chcete vysielať z akéhokoľvek miesta "na svete" potrebujete ku tomu "mobilný internet" - SIM kartu od vášho operátora. SIM kartu vložíte do USB modemu, tento modem zasuniete do USB portu na kamere a stlačením tlačidla "livestreaming" môžete spustiť vaše "živé vysielanie". Dátovú SIM kartu si môžete objednať u ktoréhokoľvek mobilného operátora.

 

Ak máte prístup k internetu na "pevnú linku", použiť môžete štandardné LAN pripojenie.

 

                   

 

3. Vyberte si "úložné miesto" pre váš streaming

 

Aby ste mali kde "posielať" a zobrazovať vaše živé vysielanie potrebujete "priestor" na internete. Vyberte si "miesto", link potom  pošlite vašim klientom. Vysielať naživo môžete na Youtube, Facebook, Ustream, Wowza alebo iný web server kde vám správca umožní vaše živé vysielanie posielať.

 

   

 

Pozrite si videoukážku aké jednoduché je urobiť si vlastné "živé vysielanie"

 

 

 

Výpredaj

V tejto sekcii nájdete tovar s výraznou zľavou. Ide o produkty ktoré sú dlhodobo na sklade, alebo boli používané na predvádzacie účely.

LIVE streaming SET 1 basic

Táto základná zostava na streamovanie je pre všetkých, ktorí chcú naživo vysielať svoj obsah veľmi jednoducho a s nízkymi nákladmi na nákup zariadení.

LIVE streaming SET 2 flexibilný

Reportážna zostava pre živé prenosy z vonkajšieho alebo aj vnútorného prostredia. Umožňuje veľmi rýchle živé prenosy odkiaľkoľvek, jedinou požiadavkou je iba kvalitné a spoľahlivé pripojenie na internet.

LIVE streaming SET 3 konferenčný

Zostava produktov pre live videokonferencie. Táto zostava je postavená na troch VALUE HD V71-S GY PTZ kamerách, video mixážnom pulte AV Matrix PVS0615 a enkóderi Kiloview E2.

LIVE streaming SET 4 výučbový

Zostava produktov pre vzdialenú výuku, školenie, prednášky... Táto zostava umožňuje snímanie lektora robotickou PTZ kamerou v kombinácii s obrazom počítača či iného zdroja videosignálu.

LIVE streaming SET 5 event

Zostava produktov určená pre živý prenos eventov a iných udalostí, ktorých sa takto môže z pohodlia domova zúčastniť široké publikum divákov, dvojicou PTZ kamier JVC KY-PZ100.

Dezinfekcia mikrofónov

UV MIC cleaner je dezinfekčný čistič na mikrofóny,ktorý vám ponúka vynikajúci spôsob ako sa zbaviť baktérií vo vašom mikrofóne pomocou, UV žiarenia a ionizovaného vzduchu.

LIVE streaming SET 6 multikamerový

Zostava produktov pre kvalitný multikamerový livestream živých podujatí z viacerých pohľadov, zariadenia medzi sebou komunikujú cez SDI rozhranie, ktoré zabezpečuje minimálne oneskorenie obrazu.